Szerszámboltba eladót keresünk

450 000 Ft

Hirdető: Protools Kft. Hirdető: Protools Kft.
Telefonszám:

E-mail: allas@szerszamprofi.hu

Hirdetés azonosító: 1948

2024-06-24 15:36 Pécs

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Bolti eladó

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Baranya megye, Pécs

Itt található: Baranya

Professzionális szerszámok kereskedelmével foglalkozó, magyar cég vagyunk. Potenciális ügyfeleink a jármű-, fém-, fa- és az építőipar területén találhatóak. Pécsi szerszámboltunkba egy határozott fellépésű, megnyerő és barátságos BOLTI ELADÓ kollégát keresünk. Feladatok: • az áru átvétele, kihelyezése • hatékony bolti értékesítés • számlázó és készletkezelő program kezelése • árajánlatok készítése, utánkövetése • a vevőkkel történő telefonos/elektronikus kapcsolattartás Elvárások: • képesség a csapattal összehangolt -, de önálló munkára is • jó kommunikációs és értékesítési készség • igény a folyamatos szakmai fejlődésre • jártasság a Microsoft Office, főként az Excel használatában Előny: • 3-4 éves műszaki értékesítési tapasztalat • számlázó és készletkezelő program használatában való jártasság Amit kínálunk: • főállású, változatos, igazi kihívásokat jelentő, önálló munka • intenzív betanítás a gyors, de kompetens kezdés érdekében • folyamatos szakmai képzések a fejlődéshez Amennyiben szívesen dolgozna velünk, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát! allas@szerszamprofi.hu

Professzionális szerszámok kereskedelmével foglalkozó, magyar cég vagyunk.
Potenciális ügyfeleink a jármű-, fém-, fa- és az építőipar területén találhatóak.
Pécsi szerszámboltunkba egy határozott fellépésű, megnyerő és barátságos BOLTI ELADÓ kollégát keresünk.

Feladatok:
• az áru átvétele, kihelyezése
• hatékony bolti értékesítés
• számlázó és készletkezelő program kezelése
• árajánlatok készítése, utánkövetése
• a vevőkkel történő telefonos/elektronikus kapcsolattartás

Elvárások:
• képesség a csapattal összehangolt -, de önálló munkára is
• jó kommunikációs és értékesítési készség
• igény a folyamatos szakmai fejlődésre
• jártasság a Microsoft Office, főként az Excel használatában

Előny:
• 3-4 éves műszaki értékesítési tapasztalat
• számlázó és készletkezelő program használatában való jártasság

Amit kínálunk:
• főállású, változatos, igazi kihívásokat jelentő, önálló munka
• intenzív betanítás a gyors, de kompetens kezdés érdekében
• folyamatos szakmai képzések a fejlődéshez

Amennyiben szívesen dolgozna velünk, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát!

allas@szerszamprofi.hu