Karbantartó gondnok Pécs

Hirdető: IMMO Hirdető: IMMO
Telefonszám:

E-mail: pecsalberlet.allas@gmail.com

Hirdetés azonosító: 10369

2024-06-18 12:31 Pécs

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Baranya megye, Pécs

Itt található: Baranya

KARBANTARTÓ GONDNOK feladatok ellátására keresünk kollégát, elsősorban nyugdíj mellett dolgozni vágyó személyt napi 5-6 órában. Elvárások: jó problémamegoldó képesség önálló munkavégzés megbízhatóság Feladatok: különböző javítások elvégzése az ingatlanon nagyobb munkák megszervezése, felügyelete épületek, valamint az udvar karbantartása kapcsolattartás szolgáltatókkal, bérlőkkel. Saját gépjármű előnyt jelent. A fényképes önéletrajzokat emailben várjuk: pecsalberlet.allas@gmail.com

Leírás

KARBANTARTÓ GONDNOK

feladatok ellátására keresünk kollégát, elsősorban nyugdíj mellett
dolgozni vágyó személyt napi 5-6 órában.

Elvárások:
jó problémamegoldó képesség
önálló munkavégzés
megbízhatóság

Feladatok:
különböző javítások elvégzése az ingatlanon
nagyobb munkák megszervezése, felügyelete
épületek, valamint az udvar karbantartása
kapcsolattartás szolgáltatókkal, bérlőkkel.

Saját gépjármű előnyt jelent.

A fényképes önéletrajzokat emailben várjuk:
pecsalberlet.allas@gmail.com