Gépkocsivezető

Hirdető: Épkomplex Kft. Hirdető: Épkomplex Kft.
Telefonszám: 06203855440

E-mail: konyveles@epkomplex.hu

Hirdetés azonosító: 10618

2024-07-05 09:50 Aszód

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Gépkocsivezető

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Pest megye, Aszód

Itt található: Pest

Gödöllői székhelyű építőipari cég gépkocsivezetőt keres Renault Midlum tehergépkocsira. Feladatok 12 tonnás össztömegű, billencs és önrakodós, tachográf korongos Renault Midlum teherautóval árufuvarozás Gödöllő és környéki (Pest megye) munkahelyekre. Elvárások • C kategóriás jogosítvány (GKI, sofőrkártya) • autó-daru kezelői vizsga (4411) • munkakezdésre munkaképes állapotban való megjelenés és a munkaidő alatt tilos az alkohol és a tudatmódosító szerek használata • önálló munkavégzés Előnyt jelent Aszód közeli lakhely és vonzáskörzete Amit kínálunk • Főállású munkakör, teljes körű bejelentéssel

Gödöllői székhelyű építőipari cég gépkocsivezetőt keres Renault Midlum tehergépkocsira.

Feladatok
12 tonnás össztömegű, billencs és önrakodós, tachográf korongos Renault Midlum teherautóval árufuvarozás Gödöllő és környéki (Pest megye) munkahelyekre.
Elvárások
• C kategóriás jogosítvány (GKI, sofőrkártya)
• autó-daru kezelői vizsga (4411)
• munkakezdésre munkaképes állapotban való megjelenés és a munkaidő alatt tilos az alkohol és a tudatmódosító szerek használata
• önálló munkavégzés
Előnyt jelent
Aszód közeli lakhely és vonzáskörzete

Amit kínálunk
• Főállású munkakör, teljes körű bejelentéssel