Céges Ügyintézőt keresünk

500 000 Ft

Hirdető: Nyári Alíz Hirdető: Nyári Alíz
Telefonszám:

E-mail: itradar@protonmail.com

Hirdetés azonosító: 10588

2024-07-02 17:38 Gyál

Kapcsolatfelvétel Kattints a gombra!

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Céges Ügyintéző

Rövid infók

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Pest megye, Gyál

Itt található: Pest

Követelmények:   Angol nyelvtudás, minimum felhasználói szintű számítógép ismeretek, kreativitás, önálló munkavégzés, önálló probléma megoldás, fejlődni akarás, megbízhatóság. Munkakörülmények:   Többnyire otthonról végezhető számítógépes, telefonos ügyintézés, de adott esetekben személyes ügyintézés, tárgyalás, megbeszélés. ( akár külföldön is) Kötelességek: Nem monton betanított munkát kínálunk, ezért olyan megbízható munkatársat keresünk, aki kreatív, jól bírja a terhelést és találékony az esetleges problémák megoldásában vagy épp fejlesztések keresésében. Nálunk gyakorlatilag minden nap más feladattal fogsz találkozni, legyen szó ügyvédekkel való konzultációról, céges ügyek intézéséről, új munkaerő toborzásról, online kutatásokról, adott felületeken való regisztrációkról stb.. Az angol nyelv kötelező, de előnyt jelent ha tudsz több nyelven is beszélni, vagy otthon vagy az IT terén. Jelentkezni kizárólag emailban, önéletrajzzal lehetséges: itradar@protonmail.com

Leírás

Követelmények:

Angol nyelvtudás, minimum felhasználói szintű számítógép ismeretek, kreativitás, önálló munkavégzés, önálló probléma megoldás, fejlődni akarás, megbízhatóság.

Munkakörülmények:

Többnyire otthonról végezhető számítógépes, telefonos ügyintézés, de adott esetekben személyes ügyintézés, tárgyalás, megbeszélés. ( akár külföldön is)

Kötelességek:
Nem monton betanított munkát kínálunk, ezért olyan megbízható munkatársat keresünk, aki kreatív, jól bírja a terhelést és találékony az esetleges problémák megoldásában vagy épp fejlesztések keresésében.

Nálunk gyakorlatilag minden nap más feladattal fogsz találkozni, legyen szó ügyvédekkel való konzultációról, céges ügyek intézéséről, új munkaerő toborzásról, online kutatásokról, adott felületeken való regisztrációkról stb..

Az angol nyelv kötelező, de előnyt jelent ha tudsz több nyelven is beszélni, vagy otthon vagy az IT terén.

Jelentkezni kizárólag emailban, önéletrajzzal lehetséges:

itradar@protonmail.com

Térkép

Vegyesapro.hu tájékoztatás

A Vegyesapro.hu üzemeltetői nem vállnak felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért és a hirdetésben megadott adatok hitelességéért! Soha ne utaljon idegennek előre pénzt, mielőtt az árut személyesen megtekintette volna! A problémás hirdetést kérlek jelentsd nekünk!