Bérszámfejtő állás

326 000 Ft

Hirdető: Novreczky Lajos Hirdető: Novreczky Lajos
Telefonszám: 0613033618

E-mail: hivatal@novreczkyesfia.hu

Hirdetés azonosító: 10304

2024-06-14 15:54 Budapest VIII. kerület

Telefon E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: alkalmazott

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest VIII. kerület

Itt található: Budapest

Budapesti 8.ker. könyvelőirodánkba keresünk azonnali kezdéssel tapasztalt bérszámfejtő kollégát, teljes állásban. . Nem TB kifizetőhely. RLB program. Feladatok •munkavállaló ki- és beléptetése, kapcsolódó dokumentációk elkészítése •munkavállalók, tagi jövedelmek, egyéb jövedelmek bérszámfejtése •egyéni vállalkozók számfejtése •havi, negyedéves, éves bevallások, jelentések, statisztikák készítése •könyvelés támogatása •egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése Elvárások •középfokú gazdasági végzettség •legalább 1 éves szakmai gyakorlat •önálló munkavégzés •pontosság, precizitás Amit kínálunk •jól felszerelt iroda •folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség •támogató környezet •családbarát munkahely Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével a hivatal@novreczkyesfia.hu cimre várjuk!

Budapesti 8.ker. könyvelőirodánkba keresünk azonnali kezdéssel tapasztalt bérszámfejtő kollégát, teljes állásban. . Nem TB kifizetőhely. RLB program.

Feladatok

•munkavállaló ki- és beléptetése, kapcsolódó dokumentációk elkészítése •munkavállalók, tagi jövedelmek, egyéb jövedelmek bérszámfejtése •egyéni vállalkozók számfejtése •havi, negyedéves, éves bevallások, jelentések, statisztikák készítése •könyvelés támogatása •egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

•középfokú gazdasági végzettség
•legalább 1 éves szakmai gyakorlat
•önálló munkavégzés
•pontosság, precizitás

Amit kínálunk

•jól felszerelt iroda
•folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség •támogató környezet •családbarát munkahely

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével a hivatal@novreczkyesfia.hu cimre várjuk!