Autószerelő karbantartó

1 Ft

Hirdető: Békás Kft. Hirdető: Békás Kft.
Telefonszám:

E-mail: allashirdetes@bekaskft.hu

Hirdetés azonosító: 10586

2024-07-02 15:15 Budapest III. kerület

E-mail Üzenet

Tulajdonságok

  • Pozíció: Autószerelő-karbantartó

Kategória: Munkát kínál

Itt található: Budapest megye, Budapest III. kerület

Itt található: Budapest

Feladatok: • Gépjárművek szerelése, karbantartása, műszaki vizsgára való felkészítése • Épületeink üzemeltetéséhez szükséges elektromos és mechanikus berendezések megelőző karbantartása, ellenőrzése, javítása • Egyéb, a karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése • Vízszerelési, villanyszerelési, hegesztői, festési, csempejavítási munkák végzése az irodaépület és a raktár területén • Ad-hoc jellegű villamossági problémák elhárítása Elvárások: • Szakirányú végzettség • „B” és „C” kategóriás jogosítvány • Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés • Szakmunkás végzettség • 1-2 éves szakmai tapasztalat • Problémamegoldó készség • Udvariasság, határozottság, jó együttműködő képesség Amit kínálunk: • Versenyképes juttatási csomag • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés • Kedvezményes dolgozói vásárlás • Változatos feladatok • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása • Stabil vállalati háttér Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát e-mail címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Leírás

Feladatok:
• Gépjárművek szerelése, karbantartása, műszaki vizsgára való felkészítése
• Épületeink üzemeltetéséhez szükséges elektromos és mechanikus berendezések megelőző karbantartása, ellenőrzése, javítása
• Egyéb, a karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése
• Vízszerelési, villanyszerelési, hegesztői, festési, csempejavítási munkák végzése az irodaépület és a raktár területén
• Ad-hoc jellegű villamossági problémák elhárítása
Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• „B” és „C” kategóriás jogosítvány
• Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Szakmunkás végzettség
• 1-2 éves szakmai tapasztalat
• Problémamegoldó készség
• Udvariasság, határozottság, jó együttműködő képesség
Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
• Kedvezményes dolgozói vásárlás
• Változatos feladatok
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Stabil vállalati háttér
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát e-mail címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!